HAKKIMIZDA

"

Yılların verdiği tecrübe güvenle iş hayatına atılan firmamız ilk olarak otel terlik imalatı olarak kuruldu, işletme teknolojisini çalışan sayısını 10 kat artırarak terlik imalatı,buklet imalatı, otel tekstili (havlu, bor­noz, çarşaf, nevresim, peştamal) imalatı yapılmaktadır. 1000 m2 kapalı, 900 m2 açık alan ile fabrikamızda imalatlarımız gerçekleşmektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmet ver­ebilmek için yurtiçi ve yurtdışı temsilciliklerimiz, bayiliklerimiz çoğalmaktadır. Oteller, hastaneler, spa merkezleri, sauna ve hamamların kişisel ürün imalatı yapılmaktadır.

Avrupa ülkelerine lojistik dağıtım organizasyonu ile oteller ve tedarikçilere gümrüksüz mal teslimi yapılmaktadır.

Firmamız turizm sektöründeki gelişmeleri takip ederek ihti­yaçlara göre yatırımlarına devam etmektedir. Türkiye 'den 24 DÜNYA ülkesine ihracat yapan tek şirket grubudur.

Tecrübemiz ile sizin tercih ve taleplerinize hizmet vermeye devam etmekteyiz.  Ayrıca Gelinlik Sektörü ise 10 yılı aşan sektör bilgimiz ile her zaman alanımızda belirleyici röl oynayarak size en yeniyi en üst seviyede sunuyoruz.

Gelin olmak; evet demeden önceki uzun yolculukta mutluluğa ve sonrasında yeni bir başlangıca atılan ilk adımdır. Hayaller, saflığın ve sevgiliye verilen sözün tutulmasıyla gerçek olmaya başlar. En özel gecede en göz alıcı olmakla devam eder. Alışkanlıkların dışında, her şeyin baştan sona yeniliklerle dolu olduğu bir süreçte, karmakarışık duygular mutlulukla, neşeyle ve heyecanla harmanlanır.
O gün geldiğinde gelin adayları rüyalarındaki güzelliğe, gerçek hayatta karşılaşmayı diler.
Reveblanc tam da bu noktada gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Onların rüyalarını gerçekleştirmede, yeni bir başlangıcın kabulünde ve bu başlangıca atılan ilk adımda onların ihtiyaç duyduğu tüm desteği vizyonu haline getirmiştir.Reveblanc, farklı hayallere özgü binlerce hikayenin başlangıç noktası olmak, en güzel hatıraların paylaşımcısı olmak ve gelin adaylarının düşlerini süsleyen gelinliği onlara sunmak düşüncesini hizmet anlayışı felsefesine dönüştürmüştür.Reveblanc, modaya yön veren gücüyle, gelin adaylarının gelinlik seçiminde oldukça belirleyici faktör olan üç temel durumu göz önünde bulundurmaktadır.Bunlardan ilki;
Reveblanc yeni bir hayata adım atacak olan gelin adaylarının gelinlik seçimi sürecinde istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için gelin adaylarına ücretsiz iletişim destek programı uygulayarak gelin adaylarının her türlü soru ve sorunlarında yardımcı olmaktadır. İkinci programda gelin adaylarının vücut tipine en uygun gelinlik ile kusursuz görünmesini sağlamak için gelinliği tamamlayan her parçada hayallerinizdeki gelinliğin hangisi olacağına yönelik uygulamalara geçilmektedir. Son olarak en önemli ve en belirleyici nokta olan gelinlik prova ve teslimat süreci gerçekleşir.
Reveblanc bu süreçte de gelin adaylarının her türlü soru ve sorunlarının giderilmesine yönelik kusursuz hizmet garantisini vermeyi kendisine amaç edinmiştir.Reveblanc, Dünya’da gelin adaylarını hayallerinin gerçeğe dönüşmesi için gerekli olan kusursuz hizmet anlayışına davet ediyor.

MEDİKAL
Netimpex Medikal
 kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde üretimde edinmiş olduğu bilgilerine, tecrübelerini de ekleyerek yeni ve çeşitli ürün gruplarıyla yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda faaliyet göstermektedir. Firmamız İzmir 'de yeni üretim tesisi ve konusunda uzman çalışanları ile gerekli olan Kalite Belgelerini alarak üretimine devam etmektedir.